BonGusta: Storyous pozwala nam lepiej motywować pracowników

bistro BonGusta case study nasi klienci

“System Storyous pozwala nam szybko, sprawnie i celnie wyciągać wnioski z codziennej sprzedaży. Dzięki temu na bieżąco kontrolujemy naszych pracowników, ale możemy ich też właściwie nagradzać czy motywować do osiągania jeszcze lepszych wyników” – Eva Rožková, właścicielka bistra BonGgusta.

BonGusta to wegetariańskie bistro, które od dwóch lat działa w samym centrum Ostrawy. Słynie ze swoich dań dnia, na które schodzą się tłumnie mieszkańcy i turyści. W ofercie można znaleźć wyłącznie dania wegetariańskie, także raw czy glutenfree. Oprócz ciepłych posiłków dostępne są również kanapki, ciasta oraz wysokiej jakości kawa z segmentu speciality.

bongusta4-1024x681

“STORYOUS UMOŻLIWIA NAM SKUTECZNiejszą KOMUNIKACJĘ Z PRACOWNIKAMI. DZIĘKI TEMU, ŻE SYSTEM OBLICZA KOSZTY KAŻDEJ PORCJI, NASI PRACOWNICY MOGĄ MYŚLEĆ O JEDZENIU w inny sposób. DIAGRAMy są BARDZO POMOCNE – dzięki nim POTRAFIMY zestawiać KOSZTY z ILOŚcią PRACY, potrzebnej do przygotowania KAŻDEJ PORCJI.” 

Obsługa klienta o każdej porze

evca--1024x695-2

System Storyous został zaprojektowany tak, aby każdy mógł go ustawić pod siebie, w zależności od aktualnych potrzeb swojego lokalu. System nadaje się więc i do małego straganu, jak i do większej restauracji, i w każdej z tych sytuacji jest równie prosty i intuicyjny. W przypadku jakichkolwiek problemów, niezależnie od pory dnia, do dyspozycji jest nasza obsługa klienta, która jest w gotowości 24 godziny na dobę.

cafedu-12-1024x683

“wcześniej PRACOWALIŚMY Z SYSTEMEM, KTÓREGO DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA BYł dostępny w godzinach 9:00-15:00, CO miało się nijak do naszych godzin pracy, jak i całej branży GASTRONOMICZNEJ. NA SZCZĘŚCIE NA STORYOUS MOŻNA LICZYĆ W KAŻDEJ CHWILI.”  

 bongusta3-712x1024