Brakujące ogniwo – nowoczesny wymiar kas fiskalnych. Współpraca Storyous i Novitus.

Novitus Novitus Next POS POS dla gastronomii Storyous wyposażenie

Gastronomia to niezwykle wymagająca branża. W żadnej innej aż połowa lokali nie upada przed swoimi drugimi urodzinami. Z uwagi na jej specyfikę, na etapie otwierania kawiarni lub restauracji, aż 75% właścicieli decyduje się na zakup pozornie najtańszego rozwiązania, czyli zwykłej kasy fiskalnej. To tradycyjny, a zarazem pełen ograniczeń, sposób na spełnienie obowiązku fiskalnego. W miejscach, gdzie liczy się tempo, warto sięgać po nowe, przełomowe, a zarazem proste i intuicyjne rozwiązania.

Novitus i Storyous to dwie firmy które łączy chęć dostarczania rozwiązań wytyczających nowe standardy na rynku i maksymalnego upraszczania pracy z urządzeniami fiskalnymi. Storyous oferuje nowoczesne rozwiązania POS dla gastronomii, Novitus jest zaś producentem urządzeń fiskalnych wybiegających w przyszłość. W poszukiwaniu optymalnego rozwiązania firmy te postanowiły połączyć siły i razem oferują nowość na rynku – przełomowe urządzenie Novitus Next wraz z aplikacją Storyous do zarządzania gastronomią.

novitus_storyous_reklama

To co kiedyś kosztowało fortunę i dostępne było tylko dla najbogatszych restauracji, dziś dzięki rewolucji jaką rozpoczął Novitus i Storyous, osiągalne jest już dla każdego – nawet najmniejszego punktu gastronomicznego. Niemożliwe w końcu stało się możliwe – brakujące ogniwo pomiędzy kasą fiskalną a najnowszymi systemami POS, jest już na rynku. Novitus Next łączy w sobie prostotę kasy fiskalnej (przyciski) z funkcjonalnością systemu POS (wbudowany tablet z ekranem dotykowym). To duża jakościowa zmiana, szczególnie dla osób, które przywiązane są do tradycyjnych kas fiskalnych. Urządzenie, poza szybszym tempem przyjmowania i realizacji zamówień, dzięki aplikacji Storyous oferuje opcje dostępne do tej pory tylko w rozbudowanych systemach POS, jak zarządzanie magazynem czy raportowanie. System jest w pełni elastyczny, może być rozbudowywany o drukarki bonowe czy mobilnych kasjerów.

kasa_novitus_next_czarna_menu_2

W marcu ekipa Storyous razem z przedstawicielami Novitus spędziła tydzień w podróży po Polsce, gdzie na spotkaniach z dealerami, wspólnie prezentowała możliwości Novitus Next. Spotkania odbyły się w 6 miastach, a udział w nich wzięły setki osób, od lat związane z branżą urządzeń fiskalnych.

„Novitus Next to nie tylko wygoda, pewność i szybkość. To także najtańsze rozwiązanie POS na polskim rynku gastronomicznym. Storyous na urządzeniach Next ma ogromny potencjał –wspólnIe z Novitusem mamy plan wymienić wszystkie kasy fiskalne w gastronomii na Nexta ze Storyous :)” – powiedział Paweł Obiedziński, Storyous Country Manager.

O firmach:

Storyous oferuje intuicyjny, prosty w obsłudze, niedrogi system POS, idealny dla kawiarni i restauracji, obsługiwany z poziomu tabletów, także z opcją mobilnego kelnera. Wpływa na jakość i tempo obsługi, minimalizując czas składania i realizacji zamówienia, posiada także rozbudowany panel raportowania i zarządzania stanami magazynowymi, dzięki któremu łatwiej jest optymalizować zyski i straty.

Novitus to Polska firma, która od zawsze wyznacza standardy, tak jest i tym razem, przedstawiając Novitus Next, pierwszą kasę fiskalną opartą o dotykowy tablet z systemem Android oraz zaawansowane, intuicyjne oprogramowanie. Firma swoim produktem rozpoczyna nową erę kas fiskalnych opartych o proste intuicyjne oprogramowanie, dzięki któremu praca z urządzeniem jest prawdziwa przyjemnością.