Cukiernia Alchymista: Dzięki Storyous wiemy dokładnie, co lubią nasi goście

case study cukiernia Cukiernia Alchymista Petr Holata Praga

„Dzięki statystykom systemu POS mamy doskonałą wiedzę o tym, która oferta jest bardziej korzystna, a której mniej. Dzięki temu możemy szybko reagować, próbować nowych produktów i szukać najlepszych rozwiązań dla naszych gości” – Petr Holata, współwłaściciel.

Kawiarnia i cukiernia Alchymista jest znanym i lubianym miejscem w praskiej dzielnicy Letná. Nie tylko z powodu kawy, która jest wypalana na miejscu. Goście wracają tu po  znakomite wyroby cukiernicze i miłą atmosferę. Wnętrze w stylu Pierwszej Republiki zachęca do długiego siedzenia nad tortem, a ogródek wśród budynków jest świetną odskocznią od miejskiego gwaru. 

1 (4)

“OBSŁUGA KLIENTA DOSTĘPNA JEST DLA NAS non STOP. CODZIENNIE, PRZEZ 24 GODZINY NA DOBĘ, MOŻEMY POLEGAĆ NA STORYOUS.”

System Storyous oparty jest na nowoczesnych technologiach, które – jak wiemy – od czasu do czasu mogą zawieść. Mówi się, że „gastronomia nigdy nie śpi”, dlatego też Storyous jest w ciągłej gotowości, zapewniając wszystkim swoim klientom całodobowe wsparcie techniczne. 

2 (1)

“MIELIŚMY KIEDYŚ SYTUACJĘ, ŻE TABLET ZAWIESIŁ SIĘ W NAJGORSZYM MOMENCIE – W WYPEŁNIONEJ PO BRZEGI KAWIARNI. STORYOUS PODSZEDŁ DO CAŁEJ SYTUACJI PROFESJONALNIE. ZANIM ZDĄŻYŁEM WYPIĆ KAWĘ, W DRZWIACH POJAWIŁ SIĘ KURIER Z NOWYM TABLETEM.”

Stały rozwój

3 (1)

Opinie klientów są dla nas kluczowe, pomagają nam nie tylko iść do przodu, ale przede wszystkim szukać rozwiązań, które faktycznie wpływają na komfort naszych klientów, oszczędzając ich czas i pieniądze. 

“W STORYOUS DOCENIAM NAJBARDZIEJ TO, ŻE ZESPÓŁ STALE PRACUJE NAD ROZWOJEM SYSTEMU. TE POZYTYWNE ZMIANY WIDZIMY NA WŁASNE OCZY I ODCZUWAMY W CODZIENNYM UŻYTKOWANIU SYSTEMU. CENIMY TO, ŻE MOŻEMY BRAĆ BEZPOŚREDNI UDZIAŁ W DOSKONALENIU SYSTEMU, AKTYWNIE UDZIELAĆ RAD I WSKAZÓWEK.”