Karczma tyrolska: obsługi klienta w Storyous jest na poziomie więcej niż satysfakcjonującym

case study Daniel Vlček Horní Bezděkov nasi klienci

“O zmianie systemu POS zacząłem myśleć już rok temu. Sprawdzałem wszystkie dostępne systemy na rynku i ostatecznie zdecydowałem się na Storyous.” – Daniel Vlček, właściciel.

DSC9365-681x1024

W 2009 r., w czeskiej miejscowości Horní Bezděkov, Daniel Vlček otworzył specjalne pole golfowe typu adventure golf. Oprócz pól golfowych zajął się na miejscu prowadzeniem karczmy tyrolskiej oraz kawiarni. Jego inspiracją były regularne pobyty w ulubionym Tyrolu, gdzie jeździł przez 12 lat, aby poznać smaki tamtejszej kuchni. W swojej restauracji jest wierny oryginalnym smakom potraw z tego regionu, a w karcie dań można znaleźć między innymi typowe tyrolskie knedle, gofry domowe czy piernik z powidłem. Ponadto w karczmie tyrolskiej co weekend piecze się domowe wypieki, do których należą lubiane w regionie regaliki oraz strudel jabłkowy.

ROHLIKY-SLANE2-1-757x1024

Obsługa klienta 24/7

„Zanim poznałem Storyous przez sześć lat korzystaliśmy z systemu POS, który sam w sobie był dobry, ale niestety pozbawiony działu obsługi klienta. Za serwis odpowiedzialna była jedna osoba, która była ciągle nieuchwytna. Kiedy po awarii, przez dwa tygodnie nie byłem w stanie się do niej dodzwonić, moja cierpliwość się skończyła. Uznałem, że to zbyt niebezpieczne, bo restauracja nie może tak długo funkcjonować bez systemu POS, szczególnie w odniesieniu do nadchodzącego obowiązku elektronicznej ewidencji przychodów w Czechach. W Storyous nie mogę się nachwalić obsługi klienta, instalacja odbyła się szybko i sprawnie, jesteśmy w stałym kontakcie telefonicznym”.

Pracownicy działu obsługi klienta w Storyous są zawsze pod telefonem. Reagujemy również na maile lub zapytania na czacie.

DSC9290-681x1024

Nowoczesne rozwiązanie

„Nad zmianą systemu POS myślałem prawie rok, w tym czasie zapoznałem się ze wszystkimi dostępnymi na czeskim i europejskim rynku ofertami. Szukałem czegoś bardziej nowoczesnego. Za granicą korzysta się z tabletów, tego właśnie potrzebowałem do swojej restauracji. Zawęziło mi to obszar poszukiwania, w Czechach mało jest systemów POS obsługiwanych z poziomu tabletu, szczególnie bez okablowania. Zdecydowałem się na Storyous ze względu na jego bezproblemową obsługę, przejrzystość i nowoczesny design.”  

mix-knedliku-1024x629

System POS Storyous działa na tabletach z systemem operacyjnym Android. W celu sprawnej i wygodnej obsługi tablety dostarczamy z eleganckim, drewnianym stojakiem.