Kawiarnia Karlín: Potrafimy obsłużyć klientów trzema kliknięciami

Adam Dvořák case study kawiarnia Kawiarnia Karlín Klub Kawowy Praga Zdenek Smrycka

“Dla kawiarni takiej jak nasza bardzo ważne jest, abyśmy byli w stanie szybko obsłużyć klientów. Dzięki systemowi Storyous potrafimy to zrobić trzema kliknięciami. Z naszym straganem często jeździmy na bazar. Zaletą małego tabletu na pewno jest to, że można go bez problemu wszędzie zabrać ze sobą” – Adam Dvořák, współwłaściciel.

Ogromna dawka kofeiny na bardzo małym metrażu – oto definicja Kafe Karlin. Adam Dvorak i Zdenek Smrčka, którzy o kawie wiedzą chyba wszystko (czego dowodem jest to, że prowadzą czeski Klub Kawowy), stworzyli w praskiej dzielnicy Karlin kawiarnię z prawdziwego zdarzenia. Podają tu kawy czeskie i z całego świata, a do kwestii kawowych podchodzą kompleksowo – prowadząc kursy i szkolenia dla pasjonatów tego napoju.

1 (3)

Tryb szybkiego zamówienia

Stany magazynowe, możliwość dzielenia rachunków i inne funkcje na pewno są przydatne. Jednak czasami jedyne co na prawdę się liczy, to tempo obsługi. Z myślą o takich sytuacjach system Storyous wyposażony jest w tryb szybkiego zamówienia, dzięki któremu klient jest zadowolony, bo jest obsłużony szybko i bezproblemowo, a ty nadal będziesz masz wgląd we wszystko, co istotne.

2

“SZCZEGÓLNIE PODCZAS PORANNEGO SZCZYTU ISTOTNE JEST, ABYŚMY JAK NAJSZYBCIEJ OBSŁUGIWALI KLIENTÓW. SYSTEM POS NIE MOŻE UTRUDNIAĆ NAM PRACY. DZIĘKI STORYOUS SPRZEDAJEMY KAWĘ TRZema KLIKNIĘCIAmi.”

Przenośne urządzenie

3

Tablet z systemem POS możesz ustawić dosłownie wszędzie, dokładnie tam gdzie chcesz. Zajmuje niewiele miejsca, nie wymaga kabli, dzięki czemu możesz bez problemu wyjść z nim na zewnątrz, na pikniki czy targi śniadaniowe. 

“Z NASZYM STRAGANEM CZĘSTO JEŹDZIMY NA BAZAR. ZALETĄ MAŁEGO TABLETU NA PEWNO JEST TO, ŻE MOŻNA GO BEZ PROBLEMU ZABRAĆ ZE SOBĄ i obsługiwać we wszystkich warunkach.”