Kids&Friends: zanim trafiłam na Storyous nie miałam dobrych doświadczeń z systemami POS

Kids&Friends nasi klienci POS Storyous

Kids&Friends to popularna, lubiana zarówno przez dzieci, jak i dorosłych, klubokawiarnia na warszawskiej Woli. Prowadzi ją sympatyczna Agata, która lokal otwierała „na odległość”, ponieważ w tym czasie, 3 lata temu mieszkała jeszcze we Francji. W załatwianiu formalności pomagali jej znajomi, wiele decyzji musiała jednak podjąć sama, bez wcześniejszego doświadczenia w gastronomii.

k&f_16

„Storyous jest już trzecim system POS w Kids&Friends, poprzednie nie zdały egzaminu. Mam wrażenie, że nie były do nas dobrze dopasowane. Zgłaszałam się do firm po program do obsługi średniej wielkości kawiarni, gdzie nie mamy skomplikowanego menu czy zbyt wielu stolików, a dostawałam wielki kombajn, z którego funkcjonalności nie miałam nawet możliwości skorzystać. Może nadawał się do dużej restauracji, u nas jednak znacząco opóźniał obsługę. Dodatkowo ja sama miałam wrażenie, że zapłaciłam – niemało – za coś, z czego korzystam tylko w małym procencie możliwości. Mogę to porównać do sytuacji, w której potrzebując prostego kalkulatora, ktoś zaproponował mi wielki, stary komputer. Śmiałam się, że tamte systemy mogłyby spokojnie służyć do projektowania trajektorni rakiet, a mi potrzebny był prosty system kasowy, obsługiwany z poziomu tabletu, jednym kliknięciem” – mówi Agata, właścicielka Kids&Friends.

k&f_17

Kiedy Agata poznała system Storyous do głowy przyszło jej porównanie, że jest jak iPhone – równie prosty w obsłudze, działający w każdych okolicznościach, intuicyjny i lekki. Doceniła też JEGO CENĘ – wielokrotnie niższą od poprzednich systemów, które MIAŁA w klubokawiarni.

k&f_5

System Storyous jest nowoczesnym, zoptymalizowanym programem, który dąży do tego, by transakcje w gastronomii obsługiwane i rozliczane były za pomocą kilku kliknięć. Ten szybki i prosty proces pozwala pracownikom przekierować uwagę na Klienta i jego potrzeby, zamiast skupiać się na wklepywaniu danych do kasy. Dla właścicieli lokali istotny jest także zdalny dostęp do bieżących transakcji oraz zestawień sprzedaży, stanów magazynowych, czy zarządzania personelem. System „opakowany” jest w równie nowoczesny sposób – w formie eleganckiego tabletu, który zajmuje niewiele miejsca na blacie, a z drukarką łączy się za pomocą wi-fi, więc nie potrzeba do niego żadnego okablowania. Zdecydowanie bliżej mu do nowoczesnego, prostego w obsłudze „kalkulatora”, który w szybki i efektywny sposób ma spełniać swoją rolę, niż do powolnego komputera sprzed 15 lat, kiedy jeszcze Internet był dobrem reglamentowanym. Storyous idzie z duchem czasu, dążąc do jak największej optymalizacji – czasu, miejsca i procesu sprzedażowego.