Kofi-Kofi: Dostępność danych i statystyk online kluczem do udanego biznesu

case study coffee truck Kofi Kofi nasi klienci

„Nie zastanawialiśmy się jaką kwotę pomaga nam zaoszczędzić miesięcznie praca z systemem Storyous, ale na pewno jest to dość dużo. Dla nas bardzo ważny jest również dostęp online do danych, statystyk, dzięki którym w szybki sposób możemy analizować sprzedaż danego produktu w określonym czasie i szybko reagować. To według nas klucz do skutecznego i udanego prowadzenia biznesu. System Storyous bardzo nam w tym bardzo pomaga – Jiří Koukal, dyrektor operacyjny Kofi-Kofi.

Kofi-Kofi to odnosząca sukcesy firma z Brna, która postawiła na sprzedaż kawy z roweru, czyli tzw. Coffee Truck. Pomysł zdążył się już sprawdzić w praktyce, nawet bardziej niż zakładano. Kofi-Kofi oferuje kawę najwyższej jakości już w dziesięciu miejscach w Brnie i w Pradze, proponując również usługi cateringowe, w planach jest sklep internetowy, a nawet franszyza.

IMG_2858-1024x683


Wszystkie operacje w jednym

„funkcjonalność systemu storyous umożliwiła nam  nadzorowanie sprzedaży i stanów magazynowych w 10 punktach, znajdujących się w dwóch różnych miastach. Dzięki temu mamy pełen dostęp do wszystkich potrzebnych informacji, z dowolnego miejsca na świecie i jesteśmy w stanie szybko reagować na różne braki
i ich potrzeby. 
    

IMG_2888-1024x683

Dostęp do informacji na temat wszystkich posiadanych lokali można uzyskać w prosty sposób, z poziomu jednego urządzenia. Na bieżąco można śledzić wszystkie operacje i zestawienia oraz porównywać ich wyniki.

IMG_2881-1024x683


Informacje gdziekolwiek i kiedykolwiek

„DANE, DO KTÓRYCH MAMY DOSTĘP DZIĘKI STORYOUS, PRACUJĄ KILKA RAZY DZIENNIE poPRZEZ INTERFEJS UŻYTKOWNIKA LUB SYSTEM OPERACYJNY IOS. śledzenie DANYCH ZA POŚREDNICTWEM SMARTFONA JEST niezwykle wygodne. ZE WSZYSTKICH FUNKCJI NAJczęściej korzystamy z obserwacji  OBROTÓW oraz porównywania ich z wynikami z innych miesięcy.  SPRAWDZAMY RÓWNIEŻ JAKIE PRODUKTY I KATEGORIE są  NAJCZĘŚCIEJ SPRZEDAWANE. Śledzimy też OBROTY GODZINOWE, KTÓRE pomagają nam w planowaniu LICZBY PRACOWNIKÓW NA ZMIANę”. 

IMG_2927-1024x683

W systemie Storyous wszystkie informacje o lokalu są do dyspozycji za pośrednictwem zdalnego dostępu. Do jego uruchomienia wystarczy jakikolwiek komputer, tablet lub smartfon z dostępem do Internetu. Można znaleźć informacje o przychodach, dokonanych anulacjach, zniżkach, statystykach sprzedaży i przepływach towarów na magazynie. Dane księgowe można łatwo wyeksportować do Excelu lub do formatu PDF.

IMG_2898-1024x683

„Storyous POMógł NAM ROZWIĄZAĆ KILKA kwestii za jednym zamachem. POPRZEDNI SYSTEM POS NIE POSIADAŁ DOSTĘPU ONLINE DO DANYCH, A WIĘC NIE BYLIŚMY W STANIE odpowiednio SZYBKO REAGOWAĆ na braki i inne problemy. Dużą zaletą jest też PRZEJRZYSTOŚĆ I WYDAJNOŚĆ tabletu.”