Pasta Truck: System POS oszczędza nam codziennie godzinę pracy   

nasi klienci Pasta Truck Robin Krcmar

“Zanim zaczęliśmy korzystać z systemu Storyous, byliśmy przyzwyczajeni, że po każdym dniu musimy ręcznie zapisywać i odhaczać ilość i rodzaj sprzedanych dań, po to by mieć jakiś ogląd na sytuację i pomoc przy zakupach na kolejny dzień. Dzięki systemowi POS śledzimy wszystkie transakcje bez żadnej dodatkowej pracy. Oszczędza nam to wiele czasu i energii – Robin Krčmář, właściciel Pasta Truck.

Ponad rok temu Robin Krčmář ze swoją partnerką Annette postanowili otworzyć własny bar szybkiej obsługi. W Pasta Truck oferują przede wszystkim świeże, domowe makarony z sosami własnego wyrobu, ale również zupy, kawę, ciasta i torty. Ze swoją, nietypową dla Czechów, kuchnią na kółkach, w każdy wtorek i środę wyruszają do centrum Brna. Ich food track można również spotkać na różnych imprezach.

3

 

Rozwiązanie szyte na miarę

1

“NASZ FOOD TRUCK JEST NAPRAWDĘ BARDZO MAŁY. STORYOUS BYŁ DLA NAS NAJLEPSZYM ROZWIĄZANIEM ZE WZGLĘDU NA niewielkie wymiary i pełną MOBILNOŚĆ. NASZ LOKALNY MENEDŻER BYŁ POMOCNY I ZAPROPONOWAŁ NAM NAJLEPSZE ROZWIĄZANIE, w cenie która nas nie przestraszyła. UWAŻAMY SIĘ WCIĄŻ ZA START-UP I WSZYSTKIE ZAROBIONE PIENIĄDZE INWESTUJEMY W FOOD TRUCKA. KAŻDA KORONA JEST DLA NAS BARDZO WAŻNA.”

W Storyous jesteśmy świadomi, że lokale gastronomiczne są jak płatki śniegu. Nie ma dwóch takich samych. Nasi przedstawiciele handlowi chętnie omówią zapotrzebowania każdego lokalu i dostosują warunki na miarę. Tak samo działa indywidualne ustawienie każdego tabletu.

“Najczęściej korzystamy Z FUNKCJI pozwalającej wyróżnić pozycje z menu, które są dostępne w danym dniu. W karcie mamy ponad 20 różnych potraw, ale każdego dnia podajemy tylko 3-4 z nich.
W prosty i szybki sposób wyróżniamy wybrane, co skraca nam później drogę w procesie przyjmowania zamówienia”.

Koniec z marnowaniem czasu

Jeśli mielibyśmy taką możliwość, chcielibyśmy Ci zaoferować codziennie kilka dodatkowych godzin. Któż by ich nie chciał? Niestety, dnia nie wydłużymy, ale wiemy jak Ci pomóc w kwestii oszczędzania czasu. Z pomocą systemu POS możesz mieć łatwy dostęp do wszystkich statystyk sprzedaży, inwentaryzacji oraz zarządzania magazynem. O wszystkie liczby zadbamy my, Tobie zostawiając czas i siły na to, co naprawdę chcesz i potrafisz robić.

2

“dużą ZALETĄ systemu jest to, że podczas zakupów, nawet tych niezapowiedzianych, mogę po prostu wyciągnąć telefon, zalogować się do systemu i sprawdzić czego w danej chwili nam potrzeba. w systemie sprawdzam też nasze menu, np. listę sosów, sięgam po te które najlepiej się sprzedają, albo przeciwnie – te których dawno nie było, a warto je klientom przypomnieć”.