Odette: System zdecydowanie pomaga nam w prowadzeniu biznesu

cukiernia kasa fiskalna Katarzyna Zieniewicz Krzysztof Rabek Odette POS Storyous wyposażenie

Kiedy rok temu Katarzyna Zieniewicz i Krzysztof Rabek otwierali Odette, nie spodziewali się, że szturmem zdobędą serca Warszawiaków. Nieszablonowe podejście do cukiernictwa, niebywała dbałość o każdy szczegół i formę, sprawiły że każdy chciał spróbować tych małych, słodkich dzieł sztuki, a Odette stało się miejscem kultowym. 

odette_5

Odette, inspirując się najlepszymi francuskimi cukiernikami, wysoko postawiła poprzeczkę polskim mistrzom. Doceniają to klienci, o czym świadczyć może fakt, że już w pół roku od otwarcia, właściciele otworzyli drugą lokalizację, Tea Room Odette, w innej części Śródmieścia Warszawy.

odette_4

W obydwu lokalizacjach uwagę przykuwają eleganckie tablety Storyous, ulokowane na drewnianych stojakach, dopasowane do nowoczesnego i minimalistycznego wystroju Odette.

odette_6

Początkowo, kiedy otwieraliśmy Odette zdecydowaliśmy się na kasę fiskalną. Szybko zorientowaliśmy się jednak, że system POS może okazać się przydatny i pomocny w organizacji pracy. Szukaliśmy czegoś prostego, a większość dostępnych rozwiązań to były bardzo skomplikowane systemy, zaprojektowane do większych miejsc, oferujące funkcje z których nie mieliśmy zamiaru korzystać – mówi Katarzyna Zieniewicz.

odette_1

W Storyous cenię sobie stałe udoskonalanie systemu. Z początku mieliśmy kilka uwag, nie wszystko działało tak jak trzeba, jednak zespół Storyous był otwarty na sygnały z naszej strony i szybko na nie reagował.

odette_2

Pytana o największą zaletę systemu Katarzyna Zieniewicz bez wahania wskazuje – pomaga w prowadzeniu biznesu. Z czasów „przed systemem” wspomina, że w momencie wyjścia z pracy traciła kontrolę nad tym co się dzieje i czego potrzeba. Stały, zdalny dostęp do bieżącej sprzedaży i raportów z dowolnych okresów ten problem rozwiązuje.

Na bieżąco śledzimy sytuację w lokalach oraz statystyki – co i w jakich ilościach się sprzedaje, dzięki czemu możemy szybko reagować. System zdecydowanie pomaga nam w prowadzeniu biznesu – dodaje.