Zielona wyspa w centrum miasta – Get green w Warszawie

Get Green kasa fiskalna POS restauracja system POS

Get Green to niewielki lokal, a właściwie wyspa handlowa, zlokalizowana w centrum handlowym Plac Unii City Shopping w Warszawie. Spotkaliśmy się z jego właścicielką kilka miesięcy po tym, jak dołączyła do grona Klientów Storyous. Get Green to jeden z naszych pierwszych Klientów z tego segmentu gastronomii, dlatego byliśmy ciekawi jak pracuje się im na naszym systemie i czy faktycznie system Storyous pomaga im w codziennej pracy.

green_eat_9

Właścicielka Get Green, pani Katarzyna, otwierając stoisko z sokami i koktajlami  zdecydowała się na tradycyjny (wielki) system POS, który w krótkim czasie okazał się niepraktyczny. Jego gabaryty oraz szereg funkcjonalności, z których nie miała potrzeby korzystać, raczej utrudniały aniżeli usprawniały pracę. Chociaż wydatek był spory (do tej pory zakup jeszcze się nie zamortyzował), pani Katarzyna zdecydowała się rozwiązać umowę z jego dostawcą. Na jej decyzji zaważył brak wsparcia technicznego oraz niewywiązanie się producenta z licznych obietnic.

Support był wprost nie do przyjęcia. A w Storyous mam jak u mamy (śmiech) – dzwonię i uzyskuję szybką pomoc – to jest dla mnie bardzo cenne! Wszystkie moje prośby czy uwagi są odnotowywane przez zespół ds wsparcia w Storyous, po czym na bieżąco otrzymuję aktualizacje co do nich (planowany czas wprowadzenia zmian i usprawnień). Wiem, że w najbliższym czasie ma zostać wprowadzony szereg nowości, takich na których najbardziej mi zależy. Dokładnie o taką właśnie współpracę mi chodziło – mówi Pani Katarzyna.

green_eat_4

Na pytanie, co najbardziej zaskoczyło ją w systemie Storyous POS, odpowiada bez namysłu.

Wszystko jest bardzo łatwe w obsłudze i to moim zdaniem wyróżnia ten system. Dzięki Storyous moi pracownicy mogą sprzedawać koktajle szybko, nie tracąc czasu na obsługę tzw. kasy.

Dla pani Katarzyny, jako właścicielki lokalu, w szczególności przydatny jest zdalny dostęp do systemu, dzięki któremu może na bieżąco kontrolować sytuację w lokalu: „To mi się bardzo podoba i jest bardzo przydatne w codziennej pracy operacyjnej” – przyznaje.

green_eat_7

Jak w kilku słowach opisałaby system Storyous?

Nowoczesny, funkcjonalny, designerski – POLECAM!